oferta na wyłączność
28
ofert
Aleksandra Wilk

Specjalista ds. nieruchomości

a.wilk@homemax.nieruchomosci.pl

575 678 967
575 678 967

zostaw wiadomość
5 382,31 zł/m2 cena: 359 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ

Kategoria: mieszkanie

Lokalizacja: Legnica, ul. Libana

Powierzchnia użytkowa: 66,7 m2

Liczba pokoi: 3

Piętro: II

 

NAJWIĘKSZE ZALETY!

  • Blisko centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP;
  • Duże, przestronne mieszkanie;
  • Wyremontowana kamienica z zadbaną klatką schodową;
  • Ogrzewanie centralne w czynszu

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w zadbanej kamienicy przy ulicy Libana w Legnicy. Jest to atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość całej niezbędnej infrastruktury oraz bardzo dobrą komunikację z całym miastem.
Lokal o powierzchni użytkowej 66,7 m2 przeszedł gruntowny remont w ciągu ostatnich 7 lat, wymieniono instalacje elektryczną, piony wodno-kanalizacyjne oraz zamontowano elektryczne rolety zewnętrzne w oknach od strony ulicy. Zmieniono także układ funkcjonalny mieszkania, aktualnie składa się z:
- salonu, który jest centralnym punktem mieszkania,
- dużej jasnej sypialni, z wejściem przez salon
- osobnej kuchni połączonej przejściem z mniejszym pokojem, które w przyszłości może być zamurowane (możliwość zrobienia wejścia do kuchni bezpośrednio z przedpokoju)
- łazienki z oknem, z kabiną prysznicową i WC
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,20m2 oraz udział w częściach wspólnych na co składa się m.in. korzystanie ze wspólnego strychu.

Mieszkanie z ogrzewaniem centralnym ze wspólnej kotłowni w budynku, ciepła woda ogrzewana za pomocą bojlera elektrycznego. Okna PCV z roletami wewnętrznymi, oraz zewnętrznymi od strony ulicy. Czynsz do wspólnoty wynosi ok. 850 z zaliczką na ogrzewanie i funduszem remontowym.

Stan techniczny kamienicy bardzo dobry, elewacja i klatka schodowa po remoncie.

CENA : 359 000 zł
Mieszkanie sprzedawane z większością umeblowania

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalistami i doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości. Naszą misją jest rzetelna obsługa Klienta w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości. Zapewniamy bezpieczeństwo i najwyższy standard obsługi. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
 

Kontakt:

HomeMax

Ul. Złotoryjska 79 

Legnica 59-220
 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest sporządzona w oparciu o informacje podane przez właściciela. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prezentacja nieruchomości przy udziale pośrednika wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych i podpisania zlecenia pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HMX-MS-2052
Powierzchnia 66,70 m²
Powierzchnia użytkowa 66,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Opłaty w czynszu sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja
Opłaty wg liczników woda, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,20 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1900

Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Wyposażenie łazienki lustro, kabina prysznicowa, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1470

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje: 1 Piętro: IV Powierzchnia: ok. 30 m2    NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Garaż podziemny  Stylowe wykończenie budynku   Na sprzedaż kawalerka, położona na I piętrze o powierzchni ...

Powierzchnia
30,59 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 700,00 zł
cena 266 133
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1582

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, Tarninów Pokoje: 3 Powierzchnia: 78,4 m2 Piętro: 3 NAJWIĘKSZE ZALETY! Przynależna piwnica; Strych; Lokalizacja (5 minut autem do ścisłego centrum miasta); Do własnej, spersonalizowanej aranżacji; ...

Powierzchnia
78,40 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 961,73 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1951

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Złotoryjska Powierzchnia użytkowa: 84,6 m2 Pokoje: 4 pokoje Piętro: IV   NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja- 5 minut do centrum miasta Przestronny układ Wyposażenie w cenie Ogrzewanie gazowe ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 047,06 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2024

NA SPRZEDAŻ  Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m²  Liczba pokoi: 2 Piętro: Parter NAJWIĘKSZE ZALETY! • Pełen rozkład pomieszczeń  • Mieszkanie po remoncie – gotowe do zamieszkania • Osobna kuchnia – komfort i wygoda • ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 977,78 zł
cena 359 000