nowa oferta
działka na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
działka na sprzedaż

HMX-GS-2049

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlano-usługowa Lokalizacja: Bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! • Lokalizacja: Ścisłe centrum – maksymalna widoczność i prestiż. • Powierzchnia: 1150 m2 – rzadko spotykany metraż w tej części miasta. • ...

Powierzchnia
1 150,00 m2
Cena za m2
1 304,35 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Bolesławiec
video
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice

Prochowice (gw), Lisowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2047

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Lisowice Powierzchnia: 1 700 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! niezbędne media w drodze dobry dojazd do Legnicy i Lubina, łatwy wyjazd na trasę 94 do Wrocławia przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
117,06 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Legnica

Legnica
działka na sprzedaż

HMX-GS-2043

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA | LEGNICA | 1969 m² Kategoria: działka przemysłowo-usługowa Lokalizacja: Legnica Powierzchnia: 1969 m² Rodzaj własności: użytkowanie wieczyste Przeznaczenie w MPZP: 2PU – tereny produkcyjno-usługowe NAJWIĘKSZE ZALETY! ...

Powierzchnia
1 969,00 m2
Cena za m2
228,54 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Niedźwiedzice

Chojnów (gw), Niedźwiedzice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2040

ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z WZ W NIEDŹWIEDZICACH! Kategoria: Działka budowlana – warunki zabudowy Lokalizacja: Niedźwiedzice, gm. Chojnów Powierzchnia: 1344 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Niedźwiedzicach (gmina Chojnów). To idealna oferta dla osób ...

Powierzchnia
1 344,00 m2
Cena za m2
81,85 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Niedźwiedzice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Biskupin

Chojnów (gw), Biskupin
działka na sprzedaż

HMX-GS-2039

BISKUPIN | DZIAŁKA 13,59 A PRZY LESIE | MEDIA NA DZIAŁCE Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka o powierzchni 1359 m² zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co stanowi ...

Powierzchnia
1 359,00 m2
Cena za m2
110,38 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Biskupin
nowa oferta
działka na sprzedaż - Miłkowice, Grzymalin

Miłkowice, Grzymalin
działka na sprzedaż

HMX-GS-2038

NA SPRZEDAŻ - TYLKO W HOMEMAX DZIAŁKA BUDOWLANA W GRZYMALINIE!   Kategoria: Działka budowlana - MPZP Lokalizacja: Grzymalin gm. Miłkowice Powierzchnia: 2000 m2 oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Grzymalinie (gmina Miłkowice). To oferta dla osób, które ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
79,50 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Grzymalin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem