nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2053

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Cmentarna Powierzchnia użytkowa: 40 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY! ·  Blisko centrum miasta ·  Niskie koszty utrzymania ·  Funkcjonalny i przestronny układ mieszkania ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2052

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Libana Powierzchnia użytkowa: 66,7 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: II   NAJWIĘKSZE ZALETY! Blisko centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP; Duże, przestronne mieszkanie; Wyremontowana kamienica ...

Powierzchnia
66,70 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 382,31 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2046

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m2 Piętro: III piętro NAJWIĘKSZE ZALETY! Mieszkanie o wysokim standardzie po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja – blisko centrum ...

Powierzchnia
68,55 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 695,84 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2041

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, Piekary C Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 72,90 m2 Piętro: III piętro   NAJWIĘKSZE ZALETY! •  Doskonała lokalizacja na osiedlu Piekary C – spokojna ulica •  Bardzo funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 506,85 zł
cena 475 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2037

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Lokalizacja: Legnica, centrum Pokoje: 5 Piętro: I Powierzchnia: 131,86m2              NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja- ścisłe centrum; I piętro; Duże przestronne mieszkanie; Gotowe do zamieszkania; W pełni wyposażone; Idealne ...

Powierzchnia
131,86 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 921,89 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2036

3 POKOJE | WYSOKI PARTER W NISKIM BLOKU | SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W HOMEMAX Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3  Piętro: parter Powierzchnia: 50,89 m² + piwnica (2,74 m²) NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja – zielone ...

Powierzchnia
50,89 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 857,93 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem