Zależy Ci na szybkiej i korzystnej sprzedaży bądź wynajmie własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i pracujemy z każdym klientem indywidualnie.  Twój osobisty agent nieruchomości zapewnia aktywny marketing, dzięki czemu Twoja nieruchomość jest doskonale wypromowana i sprzedaje się szybciej. Nasze oferty są reklamowane na najlepszych portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

Zajmujemy się całościową organizacją transakcji od przyjęcia oferty i poszukiwania nabywcy po przygotowanie formalne i finalizację sprzedaży. również pomoc w sprawach prawnych i finansowych związanych z nieruchomościami. Zapewniamy również pomoc w wyjaśnianiu sytuacji prawnych dotyczących nieruchomości. Jeżeli Twoja nieruchomość jest obciążona zobowiązaniami, potrzebujesz rady w sprawach spadkowych lub podatkowych zaproponujemy Ci możliwe rozwiązania.
Chcesz korzystnie sprzedać/wynająć nieruchomość? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Wykwalifikowany Agent skontaktuje się z Tobą, żeby ustalić szczegóły.

Biuro nieruchomości HOMEMAX - mieszkania Legnica, domy Legnica, działki, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne.