nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Legnica

Legnica
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2051

NAJEM – APARTAMENT PREMIUM | PALATIUM APARTMENTS | KLIMATYZACJA | BALKON Kategoria: Apartament do wynajęcia Lokalizacja: Legnica, centrum – Palatium, ul. Nowa Pokoje: 2 Piętro: II, winda Powierzchnia: 55 m² NAJWIĘKSZE ZALETY! ✔ prestiżowa inwestycja w centrum Legnicy ✔ ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,64 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Legnica

Legnica
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2050

WYNAJEM Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul Heweliusza Powierzchnia: 50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: IV   NAJWIĘKSZE ZALETY! Kompletnie umeblowane i wyposażone; Dwa ustawne pokoje, balkon z widokiem na panoramę miasta; Super lokalizacja, spokój ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,00 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2042

WYNAJEM - TYLKO U NAS! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja Balkon Kuchnia Łazienka Pokój dzienny Sypialnia  OPIS Oferujemy ...

Powierzchnia
41,05 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,90 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bolesławiec

Legnica
hala na wynajem

HMX-HW-2030

Kategoria: Hala magazynowa do wynajęcia Lokalizacja: Legnica, ob. Stare Piekary Powierzchnia budynku: 220 m2 Do wynajęcia hala magazynowa położona w Legnicy, obręb Stare Piekary. Powierzchnia hali wynosi ok. 220 m2. Hala o charakterze typowo magazynowym, idealna ...

Powierzchnia
220,00 m2
Cena za m2
15,91 zł
cena 3 500
hala na wynajem - Legnica

Legnica
lokal na wynajem

HMX-LW-2002

WYNAJEM  Kategoria: Lokal użytkowy  Lokalizacja: Legnica  Powierzchnia: 10,5m2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY!  Centrum miasta, deptak  Zadbana kamienica  Pomieszczenie socjalne Do wynajęcia lokal użytkowy w Legnicy, o powierzchni ok. 10,5m2. Lokal ...

Powierzchnia
10,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
66,67 zł
cena 700
lokal na wynajem - Legnica

Legnica
lokal na wynajem

HMX-LW-2001

WYNAJEM - tylko u nas! Kategoria: Lokal użytkowy  Lokalizacja: Legnica  Powierzchnia: 24m2 Piętro: I NAJWIĘKSZE ZALETY!  Doskonała lokalizacja, ścisły Rynek  Zadbana kamienica Atrakcyjna cena   Ogrzewanie miejskie  Witryna OPIS Do ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,83 zł
cena 1 100
lokal na wynajem - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem