Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2018

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, Legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II  NAJWIĘKSZE ZALETY: - Duże słoneczne pokoje - Blisko centrum - 2 balkony - Możliwość podziału na 2 mieszkania Oferujemy ...

Powierzchnia
128,50 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 735,41 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2012

SPRZEDAŻ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Legnica, ul. Młynarska Pokoje: 1 Powierzchnia: 29 m2 Piętro: II, winda NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja Kawalerka z osobną kuchnią Ogrzewanie miejskie Przynależna piwnica   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 206,90 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica, Stare Miasto

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1982

Kategoria: Dom/Loft w zabudowie szeregowej na sprzedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m2 Powierzchnia działki: 160m2 Lokalizacja: Legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej NAJWIĘKSZE ZALETY! Dwupoziomowy loft Wysoki standard Prywatny ogródek Dwie łazienki ...

Powierzchnia
118,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 838,98 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1951

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Złotoryjska Powierzchnia użytkowa: 84,6 m2 Pokoje: 4 pokoje Piętro: IV   NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja- 5 minut do centrum miasta Przestronny układ Wyposażenie w cenie Ogrzewanie gazowe ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 047,06 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1930

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: Apartament z tarasem Lokalizacja: Legnica, ok. ul. Chojnowskiej Pokoje: 4 Piętro: I Powierzchnia: 128 m2 + taras 44 m2 Najważniejsze zalety: duży, zielony taras, idealny do wypoczynku oraz balkon; przestronne i nowoczesne ...

Powierzchnia
128,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 734,38 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1820

SPRZEDAŻ Lokalizacja: Legnica, Czarny Dwór Pokoje:4 Piętro: V Powierzchnia: 65,85 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Bliski i wygodny dojazd do centrum miasta Winda w bloku Ogrzewanie miejskie Dostępne komórki lokatorskie i garaże w bryle budynku Na sprzedaż ...

Powierzchnia
65,85 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 900,00 zł
cena 454 365
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem