nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2053

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Cmentarna Powierzchnia użytkowa: 40 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY! ·  Blisko centrum miasta ·  Niskie koszty utrzymania ·  Funkcjonalny i przestronny układ mieszkania ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2046

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m2 Piętro: III piętro NAJWIĘKSZE ZALETY! Mieszkanie o wysokim standardzie po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja – blisko centrum ...

Powierzchnia
68,55 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 695,84 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2041

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, Piekary C Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 72,90 m2 Piętro: III piętro   NAJWIĘKSZE ZALETY! •  Doskonała lokalizacja na osiedlu Piekary C – spokojna ulica •  Bardzo funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 506,85 zł
cena 475 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2037

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Lokalizacja: Legnica, centrum Pokoje: 5 Piętro: I Powierzchnia: 131,86m2              NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja- ścisłe centrum; I piętro; Duże przestronne mieszkanie; Gotowe do zamieszkania; W pełni wyposażone; Idealne ...

Powierzchnia
131,86 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 921,89 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2036

3 POKOJE | WYSOKI PARTER W NISKIM BLOKU | OSOBNA KUCHNIA Z JADALNIĄ SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W HOMEMAX Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie 2, jeden pokój połączony z kuchnią) Piętro: parter Powierzchnia: 50,89 m² ...

Powierzchnia
50,89 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 857,93 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2024

NA SPRZEDAŻ  Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m²  Liczba pokoi: 2 Piętro: Parter NAJWIĘKSZE ZALETY! • Pełen rozkład pomieszczeń  • Mieszkanie po remoncie – gotowe do zamieszkania • Osobna kuchnia – komfort i wygoda • ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 977,78 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem