nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Biskupin

Chojnów (gw), Biskupin
działka na sprzedaż

HMX-GS-2039

BISKUPIN | DZIAŁKA 13,59 A PRZY LESIE | MEDIA NA DZIAŁCE Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka o powierzchni 1359 m² zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co stanowi ...

Powierzchnia
1 359,00 m2
Cena za m2
110,38 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Biskupin
nowa oferta
działka na sprzedaż - Miłkowice, Grzymalin

Miłkowice, Grzymalin
działka na sprzedaż

HMX-GS-2038

NA SPRZEDAŻ - TYLKO W HOMEMAX DZIAŁKA BUDOWLANA W GRZYMALINIE!   Kategoria: Działka budowlana - MPZP Lokalizacja: Grzymalin gm. Miłkowice Powierzchnia: 2000 m2 oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Grzymalinie (gmina Miłkowice). To oferta dla osób, które ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
79,50 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Grzymalin

Malczyce, Mazurowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2031

SPRZEDAŻ: GRUNT INWESTYCYJNY 3,63 HA – MAZUROWICE (GM. MALCZYCE) – MPZP Oferujemy na sprzedaż duży grunt inwestycyjny zlokalizowany w miejscowości Mazurowice (gm. Malczyce). Nieruchomość o łącznej powierzchni 3,63 ha to idealna baza pod produkcję, magazyny lub usługi. PARAMETRY ...

Powierzchnia
36 300,00 m2
Cena za m2
27,52 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Malczyce, Mazurowice

Miłkowice, Rzeszotary
działka na sprzedaż

HMX-GS-2013

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: Rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 HA NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu zjazdu na S3 Przemysłowo-usługowa z MPZP Projekt hali z biurem ...

Powierzchnia
15 000,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Rzeszotary
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Legnickie Pole, Nowa Wieś Legnicka

Legnickie Pole, Nowa Wieś Legnicka
działka na sprzedaż

HMX-GS-1984

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Działka inwestycyjna Lokalizacja: Nowa Wieś Legnicka Powierzchnia działki: 3,27 HA NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja Korzystna cena! jedynie 38zł/m2 MPZP – głównie MN-U OPIS Na sprzedaż działka inwestycyjna położona ...

Powierzchnia
32 700,00 m2
Cena za m2
38,23 zł
cena 1 250 000
działka na sprzedaż - Legnickie Pole, Nowa Wieś Legnicka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Legnica

Legnica
działka na sprzedaż

HMX-GS-1980

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Legnica, okolice ul. Ceramicznej Powierzchnia: 4838 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! atrakcyjna lokalizacja duża powierzchnia, możliwość podziału na mniejsze działki MPZP – zabudowa mieszkaniowa i usługowa   Oferujemy ...

Powierzchnia
4 838,00 m2
Cena za m2
175,69 zł
cena 850 000
działka na sprzedaż - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem