nowa oferta
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik

Złotoryja (gw), Brennik
działka na sprzedaż

HMX-GS-2057

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Brennik gm. Złotoryja Powierzchnia: 1493 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! atrakcyjna lokalizacja media w pobliżu działki foremny kształt (ok. 40x38x41x33 m) MPZP – zabudowa mieszkaniowa/usługowa Oferujemy ...

Powierzchnia
1 493,00 m2
Cena za m2
99,80 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik

Złotoryja (gw), Brennik
działka na sprzedaż

HMX-GS-2056

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Brennik gm. Złotoryja Powierzchnia: 1200 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! atrakcyjna lokalizacja media w pobliżu działki wydane Warunki Zabudowy (WZ) spokojna i malownicza okolica Oferujemy na sprzedaż ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
działka na sprzedaż

HMX-GS-2049

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlano-usługowa Lokalizacja: Bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! • Lokalizacja: Ścisłe centrum – maksymalna widoczność i prestiż. • Tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej w MPZP • Komunikacja: ...

Powierzchnia
1 150,00 m2
Cena za m2
1 304,35 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Bolesławiec
video
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice

Prochowice (gw), Lisowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2047

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Lisowice Powierzchnia: 1 700 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! niezbędne media w drodze dobry dojazd do Legnicy i Lubina, łatwy wyjazd na trasę 94 do Wrocławia przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
117,06 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Legnica

Legnica
działka na sprzedaż

HMX-GS-2043

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA | LEGNICA | 1969 m² Kategoria: działka przemysłowo-usługowa Lokalizacja: Legnica Powierzchnia: 1969 m² Rodzaj własności: użytkowanie wieczyste Przeznaczenie w MPZP: 2PU – tereny produkcyjno-usługowe NAJWIĘKSZE ZALETY! ...

Powierzchnia
1 969,00 m2
Cena za m2
228,54 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Niedźwiedzice

Chojnów (gw), Niedźwiedzice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2040

ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z WZ W NIEDŹWIEDZICACH! Kategoria: Działka budowlana – warunki zabudowy Lokalizacja: Niedźwiedzice, gm. Chojnów Powierzchnia: 1344 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Niedźwiedzicach (gmina Chojnów). To idealna oferta dla osób ...

Powierzchnia
1 344,00 m2
Cena za m2
81,85 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Niedźwiedzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem