nowa oferta
działka na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
działka na sprzedaż

HMX-GS-2049

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlano-usługowa Lokalizacja: Bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! • Lokalizacja: Ścisłe centrum – maksymalna widoczność i prestiż. • Powierzchnia: 1150 m2 – rzadko spotykany metraż w tej części miasta. • ...

Powierzchnia
1 150,00 m2
Cena za m2
1 304,35 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Bolesławiec

Leśna (gw), Kościelniki Górne, Janówka
dom na sprzedaż

HMX-DS-2029

Kategoria: Dom jednorodzinny do remontu Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 150 m2 Powierzchnia działki: 1270m2 Lokalizacja: Janówka   NAJWIĘKSZE ZALETY! Budynek parterowy z użytkowym poddaszem Budynek w całości z cegły Zagospodarowana działka w drzewa i krzewy ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 250 000
dom na sprzedaż - Leśna (gw), Kościelniki Górne, Janówka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2022

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter NAJWIĘKSZE ZALETY! Centrum Miasta  Duże, przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem Nowe budownictwo Miejsce ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 878,38 zł
cena 879 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warta Bolesławiecka, Tomaszów Bolesławiecki

Warta Bolesławiecka, Tomaszów Bolesławiecki
dom na sprzedaż

HMX-DS-2016

Kategoria: Dom parterowy z 2016r. Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 138,6 m2 Powierzchnia działki: 1200m2 Lokalizacja: Tomaszów Bolesławiecki   NAJWIĘKSZE ZALETY! Budynek parterowy Wysoki standard Zagospodarowana działka Dwa garaże Nowe osiedle Do zamieszkania ...

Powierzchnia
154,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 074,41 zł
cena 1 250 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1938

SPRZEDAŻ Lokalizacja: Bolesławiec, Powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: Parter Powierzchnia: 35,83m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!   Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,83 m2 w poszukiwanej ...

Powierzchnia
35,83 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 019,54 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1926

Powierzchnia
35,83 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 856,82 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec
14
ofert
Paulina Domaradzka

Specjalista ds. nieruchomości

p.domaradzka@homemax.nieruchomosci.pl

577 252 850