oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2022

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter NAJWIĘKSZE ZALETY! Centrum Miasta  Duże, przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem Nowe budownictwo Miejsce ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 878,38 zł
cena 879 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec
video
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
dom na sprzedaż

HMX-DS-2019

Nowy dom z ogrodem w Legnicy w cenie mieszkania. Lokalizacja: Legnica, ul. Fiołkowa Powierzchnia: 110 m2 (od 110,75 m2 do 127,08 m2 ) Pokoje: 5 Działka do wyłącznego użytku: ok. 250m2 Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? ✔ aż 5 pokoi dla całej rodziny ✔ prywatny ogród ...

Powierzchnia
110,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 501,13 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2018

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, Legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II  NAJWIĘKSZE ZALETY: - Duże słoneczne pokoje - Blisko centrum - 2 balkony - Możliwość podziału na 2 mieszkania Oferujemy ...

Powierzchnia
128,50 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 735,41 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
video
dom na sprzedaż - Bolesławiec (gw), Kruszyn

Bolesławiec (gw), Kruszyn
dom na sprzedaż

HMX-DS-2017

DOM Z GARAŻEM I OGRODEM – 5 POKOI – 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn – Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławcu. Idealna propozycja dla rodzin, które chcą połączyć spokój i zieleń z szybkim dojazdem do miasta. ...

Powierzchnia
135,96 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 729,63 zł
cena 779 000
dom na sprzedaż - Bolesławiec (gw), Kruszyn
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warta Bolesławiecka, Tomaszów Bolesławiecki

Warta Bolesławiecka, Tomaszów Bolesławiecki
dom na sprzedaż

HMX-DS-2016

Kategoria: Dom parterowy z 2016r. Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 138,6 m2 Powierzchnia działki: 1200m2 Lokalizacja: Tomaszów Bolesławiecki   NAJWIĘKSZE ZALETY! Budynek parterowy Wysoki standard Zagospodarowana działka Dwa garaże Nowe osiedle Do zamieszkania ...

Powierzchnia
154,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 074,41 zł
cena 1 250 000

Miłkowice, Rzeszotary
działka na sprzedaż

HMX-GS-2013

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: Rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 HA NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu zjazdu na S3 Przemysłowo-usługowa z MPZP Projekt hali z biurem ...

Powierzchnia
15 000,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Rzeszotary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem