oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Krotoszyce, Złotniki

Krotoszyce, Złotniki
obiekt na sprzedaż

HMX-BS-2035

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: obiekt produkcyjno- magazynowy z częścią biurowo-mieszkalną Lokalizacja: Złotniki, gmina Krotoszyce, województwo Dolnośląskie Powierzchnia działki: 870 m2 + 238m2 Powierzchnia obiektu: ok. 768 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Dobre ...

Powierzchnia
768,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
870 m²
Cena za m2
519,53 zł
cena 399 000
obiekt na sprzedaż - Krotoszyce, Złotniki

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2034

PRZESTRONNE 3 POKOJE | BALKON | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO PKP SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W HOMEMAX Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Wrocław, ul. Przestrzenna Pokoje: 3 Piętro: 5 / blok (bez windy) Powierzchnia: 65,90 m² NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja ...

Powierzchnia
65,90 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 987,86 zł
cena 790 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Malczyce, Mazurowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2031

SPRZEDAŻ: GRUNT INWESTYCYJNY 3,63 HA – MAZUROWICE (GM. MALCZYCE) – MPZP Oferujemy na sprzedaż duży grunt inwestycyjny zlokalizowany w miejscowości Mazurowice (gm. Malczyce). Nieruchomość o łącznej powierzchni 3,63 ha to idealna baza pod produkcję, magazyny lub usługi. PARAMETRY ...

Powierzchnia
36 300,00 m2
Cena za m2
27,52 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Malczyce, Mazurowice

Legnica
hala na wynajem

HMX-HW-2030

Kategoria: Hala magazynowa do wynajęcia Lokalizacja: Legnica, ob. Stare Piekary Powierzchnia budynku: 220 m2 Do wynajęcia hala magazynowa położona w Legnicy, obręb Stare Piekary. Powierzchnia hali wynosi ok. 220 m2. Hala o charakterze typowo magazynowym, idealna ...

Powierzchnia
220,00 m2
Cena za m2
15,91 zł
cena 3 500
hala na wynajem - Legnica

Leśna (gw), Kościelniki Górne, Janówka
dom na sprzedaż

HMX-DS-2029

Kategoria: Dom jednorodzinny do remontu Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 150 m2 Powierzchnia działki: 1270m2 Lokalizacja: Janówka   NAJWIĘKSZE ZALETY! Budynek parterowy z użytkowym poddaszem Budynek w całości z cegły Zagospodarowana działka w drzewa i krzewy ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 250 000
dom na sprzedaż - Leśna (gw), Kościelniki Górne, Janówka

Jawor
dom na sprzedaż

HMX-DS-2028

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Dom wolnostojący Lokalizacja: Jawor, ul. Starojaworska Powierzchnia: 142 m² Powierzchnia działki: 11,39 ar Rok budowy: 2015 Główne atuty duża działka z pięknym ogrodem i starodrzewiem funkcja mieszkalno-biurowa – duże możliwości ...

Powierzchnia
142,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 139 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 267,61 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Jawor
Kryteria wyszukiwania

rozumiem