Miłkowice, Gniewomirowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-1718

SPRZEDAŻ Kategoria: Działki usługowe Lokalizacja: Gniewomirowice, gmina Miłkowice       Powierzchnia: 1356m2; 1367m2; 1431 m2; 1443m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja Dostęp do mediów Działki usługowe w MPZP Przedmiotem oferty są atrakcyjne ...

Powierzchnia
1 356,00 m2
Cena za m2
219,76 zł
cena 298 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Gniewomirowice

Legnica
lokal na wynajem

HMX-LW-1681

WYNAJEM Kategoria: Lokal usługowo-biurowy Lokalizacja: Legnica Powierzchnia: 104 m2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY! Bardzo dobry stan 4 Miejsca parkingowe Blisko centrum miasta Klimatyzacja OPIS Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w okolicach centrum ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
31,73 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Legnica

Legnica
obiekt na sprzedaż

HMX-BS-1680

SPRZEDAŻ Kategoria: Budynek usługowo-biurowy Lokalizacja: Legnica Powierzchnia biurowa: 1028 m2 Powierzchnia magazynowa: 406 m2 Powierzchnia działki: 18 a NAJWIĘKSZE ZALETY! Centrum Legnicy Doskonały stan Duży parking OPIS Na sprzedaż kompleks budynków ...

Powierzchnia
1 435,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 798 m²
Cena za m2
3 135,89 zł
cena 4 500 000
obiekt na sprzedaż - Legnica

Legnica
dom na sprzedaż

HMX-DS-1676

SPRZEDAŻ Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: Legnica, obręb Pawice Powierzchnia użytkowa domu: 118 m2 Powierzchnia działki: 878 m2 Pokoje: 5   NAJWIĘKSZE ZALETY! Cicha i spokojna lokalizacja, bardzo dobry dojazd do centrum; Wykończony i wyposażony dom ...

Powierzchnia
118,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
878 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 440,68 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
hala na wynajem

HMX-HW-1664

WYNAJEM Typ: Hala magazynowa  Lokalizacja: Legnica, os. Piekary  Powierzchnia: 72 m2    Do wynajęcia hala/ magazyn o powierzchni ok. 72m2. Nieruchomość znajduje się w okolicach osiedla Piekary w Legnicy.    Wymiary hali: ok. 9m x 8m. Wysokość hali to ok. 4,5m, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 500
hala na wynajem - Legnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jawor

Jawor
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1663

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Jawor, ul. P. Wolności Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 125.05 m2 Piętro II   NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja; Duża powierzchnia Idealne pod inwestycję Możliwość podziału na osobne mieszkania  ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 920,00 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Jawor
Kryteria wyszukiwania

rozumiem