Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1771

Sprzedaż na wyłączność!   Kategoria: Mieszkanie   Lokalizacja: Bolesławiec, ul. Kilińskiego Pokoje: 2  Piętro: III Powierzchnia użytkowa: 42m2    Najważniejsze zalety!     Mieszkanie po remoncie Dostępne od ręki Bardzo słoneczne  Spokojne ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 309,52 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Legnica
lokal na wynajem

HMX-LW-1764

WYNAJEM Kategoria: lokal usługowy Lokalizacja: Legnica, ok ul Chojnowskiej Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia: ok 50m2 Piętro: przyziemie   NAJWIĘKSZE ZALETY!   Ogrzewane podłogowe; Często uczęszczana ulica; Idealny na biuro.   Oferujemy do wynajęcia ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,00 zł
cena 1 400
lokal na wynajem - Legnica

Legnica
lokal na wynajem

HMX-LW-1738

WYNAJEM Kategoria: lokal usługowy Lokalizacja: Legnica, ok ul Chojnowskiej Liczba pomieszczeń: 2 Powierzchnia: ok 44m2 Piętro: wysoki parter   NAJWIĘKSZE ZALETY! Ogrzewane podłogowe; Często uczęszczana ulica; Idealny na salon fryzjerski lub kosmetyczny.   Oferujemy ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,64 zł
cena 1 700
lokal na wynajem - Legnica
video
działka na sprzedaż - Legnica

Legnica
działka na sprzedaż

HMX-GS-1731

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka inwestycyjna z WZ Przeznaczenie: przemysłowo-usługowe Lokalizacja: Legnica, ul. Szczytnicka Powierzchnia działek: 30a NAJWIĘKSZE ZALETY! Dobra logistycznie lokalizacja Warunki zabudowy Dostępne media OPIS Na sprzedaż działka inwestycyjna ...

Powierzchnia
3 089,00 m2
Cena za m2
65,00 zł
cena 200 785
działka na sprzedaż - Legnica

Miłkowice, Lipce
działka na sprzedaż

HMX-GS-1723

SPRZEDAŻ Kategoria: Kompleks działek usługowych Lokalizacja: Lipce, gmina Miłkowice Powierzchnia: działka nr 1/119 pow.1,1383 ha działka nr 1/120 pow. 1 ha   NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja – przy samej DK 94 Dostęp do mediów Działka usługowa ...

Powierzchnia
21 383,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 3 207 450
działka na sprzedaż - Miłkowice, Lipce

Miłkowice, Lipce
działka na sprzedaż

HMX-GS-1721

SPRZEDAŻ Kategoria: Kompleks działek usługowych Lokalizacja: Lipce, gmina Miłkowice Powierzchnia: działka nr 1/25 pow. 1ha działka nr 1/26  pow. 1ha działka nr 1/27 pow. 1ha NAJWIĘKSZE ZALETY! Atrakcyjna lokalizacja – przy samej DK 94, obok powstającego szpitala ...

Powierzchnia
30 000,00 m2
Cena za m2
183,33 zł
cena 5 500 000
działka na sprzedaż - Miłkowice, Lipce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem