Legnica
lokal na sprzedaż

HMX-LS-1827

SPRZEDAŻ Kategoria: Lokal usługowy z najemcą Lokalizacja: Legnica, ul.Saperska Powierzchnia: 118 m2 Piętro: parter z witrynami Parking: przy ulicy NAJWIĘKSZE ZALETY! Dobra lokalizacja Nowoczesny budynek Stabilny przychód z najmu OPIS Na sprzedaż ...

Powierzchnia
118,58 m2
Piętro
parter
Cena za m2
12 451,51 zł
cena 1 476 500
lokal na sprzedaż - Legnica

Legnica, Wrocławska
lokal na sprzedaż

HMX-LS-1826

SPRZEDAŻ Kategoria: Lokal usługowy z najemcą Lokalizacja: Legnica, centrum Powierzchnia: 615 m2 Piętro: parter z witrynami Parking: tak NAJWIĘKSZE ZALETY! Centrum Legnicy Nowoczesny budynek Stabilny przychód z najmu+ OPIS Na sprzedaż nieruchomość ...

Powierzchnia
615,42 m2
Piętro
parter
Cena za m2
17 100,52 zł
cena 10 524 000
lokal na sprzedaż - Legnica, Wrocławska

Krotoszyce
działka na sprzedaż

HMX-GS-1822

SPRZEDAŻ Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: Krotoszyce Powierzchnia działki: 1020 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Wydane pozwolenie na budowę oraz rozpoczęta budowa Dostępne media Blisko do Legnicy, bliski dojazd do A4 OPIS Na sprzedaż działka budowlana ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
205,88 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Krotoszyce
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Mały

Lubin (gw), Krzeczyn Mały
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1807

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkanie z ogrodem Lokalizacja: Krzeczyn Mały g. Lubin Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 38,50m2 Powierzchnia przynależnych działek: ok. 300 m2 + ok. 280 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! Bardzo dobry dojazd - do centrum Lubina ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 727,27 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Mały
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lwówek Śląski (gw), Dłużec

Lwówek Śląski (gw), Dłużec
dom na sprzedaż

HMX-DS-1805

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Dom z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: Dłużec Powierzchnia domu: około 300 m2 Powierzchnia działki: 5600 m2 plus 1300 m2 Pokoje: 8  NAJWIĘKSZE ZALETY! duży dom z możliwością trzech odrębnych mieszkań duży zagospodarowany ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 900 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
10 666,67 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Lwówek Śląski (gw), Dłużec
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1804

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Bolesławiec ul. Plac Pokoju Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 67 m2 Piętro: parter     NAJWIĘKSZE ZALETY! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna lokalizacja - Duża powierzchnia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 701,49 zł
cena 516 000
mieszkanie na sprzedaż - Bolesławiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem