video
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Zimna Woda

Lubin (gw), Zimna Woda
działka na sprzedaż

HMX-GS-1856

SPRZEDAŻ Kategoria: działki budowlane Lokalizacja: Zimna Woda, gm Lubin Powierzchnia: 1100 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY: działka o regularnym kwadratowym kształcie; piękne, zielone otoczenie; świetny dojazd do Legnicy; skrzynka energetyczna przy działce.   Oferujemy ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
136,36 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Zimna Woda

Kunice
działka na sprzedaż

HMX-GS-1841

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka produkcyjno-usługowa Lokalizacja: Kunice DK94/ul. Piwna Powierzchnia: 1,45ha   NAJWIĘKSZE ZALETY! MPZP – zabudowa produkcyjno - usługowa Atrakcyjna lokalizacja przy samej trasie Legnica-Wrocław   Oferujemy na sprzedaż działkę ...

Powierzchnia
14 500,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 1 740 000
działka na sprzedaż - Kunice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Platerówka, Włosień

Platerówka, Włosień
dom na sprzedaż

HMX-DS-1836

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Dom wolnostojący na sprzedaż Lokalizacja: Włosień , gmina Platerówka powiat Lubański Powierzchnia działki: 2900 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m2 Ilość pokoi: 5   ZAJWIĘKSZE ZALETY! Dom w malowniczej miejscowości ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 900 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 325,00 zł
cena 279 000
dom na sprzedaż - Platerówka, Włosień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pieńsk, Bielawa Dolna

Pieńsk, Bielawa Dolna
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1832

SPRZEDAŻ Lokalizacja: Bielawa Dolna gm. Pieńsk Pokoje: 4 Piętro: I - całe piętro w domu jednorodzinnym Powierzchnia mieszkania: 68,30m2 Budynek gospodarczy: 74m2 Działka: 2092m2 z udziałem 53,30% NAJWIĘKSZE ZALETY!   Świetna lokalizacja blisko miasta ...

Powierzchnia
68,30 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 660,32 zł
cena 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Pieńsk, Bielawa Dolna

Zgorzelec (gw), Trójca
dom na sprzedaż

HMX-DS-1830

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ! Kategoria: dom Lokalizacja: Trójca, gmina Zgorzelec Powierzchnia: 84 m2 Pokoje: 4 Powierzchnia działki: 4,74 a NAJWIĘKSZE ZALETY! Dobra lokalizacja – do centrum Zgorzelca jedyne 15 min! Atrakcyjna cena Duży ogrodzony ogród ...

Powierzchnia
84,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 392,86 zł
cena 285 000
dom na sprzedaż - Zgorzelec (gw), Trójca

Legnica
lokal na sprzedaż

HMX-LS-1828

SPRZEDAŻ Kategoria: Lokal usługowy z najemcą Lokalizacja: Legnica, Piekary B Powierzchnia: 71 m2 Piętro: parter z witrynami Parking: przy ulicy NAJWIĘKSZE ZALETY! Dobra lokalizacja Nowoczesny budynek Stabilny przychód z najmu OPIS Na sprzedaż nieruchomość ...

Powierzchnia
71,35 m2
Piętro
parter
Cena za m2
11 651,02 zł
cena 831 300
lokal na sprzedaż - Legnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem