nowa oferta
działka na sprzedaż - Bolesławiec

Bolesławiec
działka na sprzedaż

HMX-GS-2049

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlano-usługowa Lokalizacja: Bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! • Lokalizacja: Ścisłe centrum – maksymalna widoczność i prestiż. • Tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej w MPZP • Komunikacja: ...

Powierzchnia
1 150,00 m2
Cena za m2
1 304,35 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Bolesławiec
video
dom na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice

Prochowice (gw), Lisowice
dom na sprzedaż

HMX-DS-2048

Lisowice – Dom z I połowy XX wieku na działce 1440 m² z pełnym uzbrojeniem + stodoła Na sprzedaż nieruchomość dla osób szukających bazy pod wyjątkowy projekt – połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesną aranżacją. Przedwojenny dom o powierzchni ok. 104 m2 położony ...

Powierzchnia
104,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 470 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 833,27 zł
cena 295 000
dom na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice
video
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice

Prochowice (gw), Lisowice
działka na sprzedaż

HMX-GS-2047

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Lisowice Powierzchnia: 1 700 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! niezbędne media w drodze dobry dojazd do Legnicy i Lubina, łatwy wyjazd na trasę 94 do Wrocławia przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
117,06 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Prochowice (gw), Lisowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2046

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m2 Piętro: III piętro NAJWIĘKSZE ZALETY! Mieszkanie o wysokim standardzie po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja – blisko centrum ...

Powierzchnia
68,55 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 695,84 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Legnica

Legnica
działka na sprzedaż

HMX-GS-2043

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA | LEGNICA | 1969 m² Kategoria: działka przemysłowo-usługowa Lokalizacja: Legnica Powierzchnia: 1969 m² Rodzaj własności: użytkowanie wieczyste Przeznaczenie w MPZP: 2PU – tereny produkcyjno-usługowe NAJWIĘKSZE ZALETY! ...

Powierzchnia
1 969,00 m2
Cena za m2
228,54 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bolesławiec

Bolesławiec
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2042

WYNAJEM - TYLKO U NAS! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja Balkon Kuchnia Łazienka Pokój dzienny Sypialnia  OPIS Oferujemy ...

Powierzchnia
41,05 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,90 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bolesławiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem