nowa oferta
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik

Złotoryja (gw), Brennik
działka na sprzedaż

HMX-GS-2057

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Brennik gm. Złotoryja Powierzchnia: 1493 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! atrakcyjna lokalizacja media w pobliżu działki foremny kształt (ok. 40x38x41x33 m) MPZP – zabudowa mieszkaniowa/usługowa Oferujemy ...

Powierzchnia
1 493,00 m2
Cena za m2
99,80 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik

Złotoryja (gw), Brennik
działka na sprzedaż

HMX-GS-2056

SPRZEDAŻ Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Brennik gm. Złotoryja Powierzchnia: 1200 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY! atrakcyjna lokalizacja media w pobliżu działki wydane Warunki Zabudowy (WZ) spokojna i malownicza okolica Oferujemy na sprzedaż ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Brennik
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2053

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Cmentarna Powierzchnia użytkowa: 40 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY! ·  Blisko centrum miasta ·  Niskie koszty utrzymania ·  Funkcjonalny i przestronny układ mieszkania ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Legnica

Legnica
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2051

NAJEM – APARTAMENT PREMIUM | PALATIUM APARTMENTS | KLIMATYZACJA | BALKON Kategoria: Apartament do wynajęcia Lokalizacja: Legnica, centrum – Palatium, ul. Nowa Pokoje: 2 Piętro: II, winda Powierzchnia: 55 m² NAJWIĘKSZE ZALETY! ✔ prestiżowa inwestycja w centrum Legnicy ✔ ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,64 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Legnica

Legnica
mieszkanie na wynajem

HMX-MW-2050

WYNAJEM Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul Heweliusza Powierzchnia: 50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: IV   NAJWIĘKSZE ZALETY! Kompletnie umeblowane i wyposażone; Dwa ustawne pokoje, balkon z widokiem na panoramę miasta; Super lokalizacja, spokój ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Legnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2046

SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkania Legnica Lokalizacja: Legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m2 Piętro: III piętro NAJWIĘKSZE ZALETY! Mieszkanie o wysokim standardzie po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja – blisko centrum ...

Powierzchnia
68,55 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 695,84 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
24
ofert
Katarzyna Subocz

Pośrednik Nieruchomości

Licencja: 24347

biuro@homemax.nieruchomosci.pl

530 480 455
530 480 455