Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1471

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje: 3  Piętro: I Powierzchnia: ok. 60 m2  Balkon: 9 m2   NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Balkon i garaż podziemny  Stylowe wykończenie budynku Winda   Na sprzedaż unikatowe ...

Powierzchnia
61,86 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 300,00 zł
cena 513 438
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1470

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje: 1 Piętro: IV Powierzchnia: ok. 30 m2    NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Garaż podziemny  Stylowe wykończenie budynku   Na sprzedaż kawalerka, położona na I piętrze o powierzchni ...

Powierzchnia
30,59 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 700,00 zł
cena 266 133
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1469

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje:4  Piętro: II  Powierzchnia: ok. 83 m2    NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Balkon i garaż podziemny  Stylowe minimalistyczne wykończenie  Winda    Na sprzedaż unikatowy apartament ...

Powierzchnia
83,34 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 999,04 zł
cena 1 000 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1468

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje:4  Piętro: II  Powierzchnia: 55 m2    NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Własny ogródek o pow. 58m2 Garaż podziemny  Stylowe minimalistyczne wykończenie  Winda    Na sprzedaż ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 660 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-1467

SPRZEDAŻ  Lokalizacja: Legnica  Pokoje: 2 Piętro: II  Powierzchnia: 40,35 m2    NAJWIĘKSZE ZALETY!    Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy  Własny ogródek  Garaż podziemny  Winda    Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni około ...

Powierzchnia
40,35 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 995,04 zł
cena 484 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica

Miłkowice, Ulesie
działka na sprzedaż

HMX-GS-1295

SPRZEDAŻ Kategoria: działka rolna Lokalizacja: Ulesie, przy drodze ekspresowej S3 Powierzchnia działki: 1,79 HA   NAJWIĘKSZE ZALETY! - Lokalizacja w pobliżu S3 i A4, - Doskonała widoczność z drogi S3, - Płaski teren. OPIS Oferujemy na sprzedaż działkę rolną ...

Powierzchnia
17 908,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 447 700
działka na sprzedaż - Miłkowice, Ulesie
32
ofert
Aleksandra Świerczek

Pośrednik Nieruchomości

Licencja: 24347

biuro@homemax.nieruchomosci.pl

794 369 869
794369869