oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
dom na sprzedaż

HMX-DS-2023

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Budynek mieszkalno-usługowy Lokalizacja: Legnica, okolice ul. Chojnowskiej Powierzchnia użytkowa budynku: 140 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 226 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! możliwość wydzielenia 3 niezależnych lokali (usługowy ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
77 m²
Cena za m2
4 862,83 zł
cena 1 099 000
dom na sprzedaż - Legnica
video
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
dom na sprzedaż

HMX-DS-2019

Nowy dom z ogrodem w Legnicy w cenie mieszkania. Lokalizacja: Legnica, ul. Fiołkowa Powierzchnia: 110 m2 (od 110,75 m2 do 127,08 m2 ) Pokoje: 5 Działka do wyłącznego użytku: ok. 250m2 Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? ✔ aż 5 pokoi dla całej rodziny ✔ prywatny ogród ...

Powierzchnia
110,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 501,13 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Legnica

Legnica
mieszkanie na sprzedaż

HMX-MS-2018

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, Legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II  NAJWIĘKSZE ZALETY: - Duże słoneczne pokoje - Blisko centrum - 2 balkony - Możliwość podziału na 2 mieszkania Oferujemy ...

Powierzchnia
128,50 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 735,41 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica
video
dom na sprzedaż - Bolesławiec (gw), Kruszyn

Bolesławiec (gw), Kruszyn
dom na sprzedaż

HMX-DS-2017

DOM Z GARAŻEM I OGRODEM – 5 POKOI – 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn – Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławcu. Idealna propozycja dla rodzin, które chcą połączyć spokój i zieleń z szybkim dojazdem do miasta. ...

Powierzchnia
135,96 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 729,63 zł
cena 779 000
dom na sprzedaż - Bolesławiec (gw), Kruszyn

Legnica
obiekt na sprzedaż

HMX-BS-1909

SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Obiekt handlowo-usługowy Lokalizacja: Legnica, ul. Grunwaldzka Powierzchnia działki: 3132 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Reprezentacyjna, przeszklona elewacja z dużą powierzchnią reklamową – idealna ekspozycja dla działalności handlowej ...

Powierzchnia
1 560,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 132 m²
Cena za m2
1 788,46 zł
cena 2 790 000
obiekt na sprzedaż - Legnica

Złotoryja
działka na sprzedaż

HMX-GS-1907

SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Złotoryja, ul. 3 -Maja Powierzchnia działki: 900 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Świetna lokalizacja MPZP Dostępne media Możliwość zakupu 2 działek Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
161,11 zł
cena 145 000
działka na sprzedaż - Złotoryja
30
ofert
Aleksandra Świerczek

Pośrednik Nieruchomości

Licencja: 24347

biuro@homemax.nieruchomosci.pl

794 369 869
794369869